Haus Deweloper

HAUS Deweloper – nadajemy marzeniom realne kształty

Z pasją i zaangażowaniem tworzymy unikalne przestrzenie życiowe, oferując klientom nie tylko miejsce do mieszkania, lecz mieszkania, w których harmonia, elegancja i funkcjonalność łączą się z naturalnym pięknem otaczającej przyrody.

Nasza firma HAUS Deweloper oferuje kompleksowe usługi budowlane. Od 2010 r. działamy w branży budownictwa, specjalizując się w wznoszeniu nowoczesnych budynków oraz modernizacji tych istniejących.

Naszym celem jest tworzenie i realizacja projektów, które są nie tylko efektowne, ale także przemyślane pod każdym względem. Dlatego nasza doświadczona grupa specjalistów pracuje sumiennie nad estetyką, funkcjonalnością i wykorzystaniem najnowszych technologii, technik oraz wysokiej jakości materiałów budowlanych. Jesteśmy dumni z jakości wykończenia naszych inwestycji i zawsze służymy pomocą w wyborze mieszkania, które najlepiej spełni Państwa potrzeby.

Nasza misja to zapewnienie sprawnego, kompetentnego i elastycznego prowadzenia całego procesu deweloperskiego. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie oraz uznanie naszych dotychczasowych Klientów, o czym świadczą ich pozytywne opinie. To dla nas ogromna satysfakcja i motywacja do dalszego działania.

W ciągu wielu lat działalności firma Haus Deweloper zbudowała m.in. takie projekty jak:

  • Zielone Tarasy – budynek wielorodzinny, który składa się z 23 wyjątkowych lokali mieszkalnych, garażu podziemnego i pięknego placu zabaw. Prace budowlane i wykończeniowe trwały do 2016 roku, a wszystkie lokale zostały sprzedane jeszcze przed ukończeniem budowy.
  • Apartamenty Natura – osiedle składające się z czterech nowoczesnych budynków mieszkalnych, które wyróżniają się nie tylko efektowną bryłą, ale także niestandardowymi rozwiązaniami, takimi jak prywatne tarasy na dachach budynków i przydomowe ogrody na parterze. Każdy budynek posiada garaż podziemny i komórki lokatorskie. Cała inwestycja, obejmująca łącznie 125 lokali mieszkalnych, została zrealizowana i sprzedana do roku 2020.
  • Apartamenty Natura 2 – kontynuacja kompleksowego projektu dużego osiedla, składająca się z trzech powtarzalnych budynków oznaczonych symbolami A, B i C. Razem tworzą one 192 nowoczesne lokale mieszkalne, z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.
  • Domy Natura – nasza oferta dla miłośników przestronnego życia w domu. Piętnaście dwukondygnacyjnych domów w zabudowie szeregowej, które zostały wyposażone w nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, takie jak pompa ciepła i rekuperacja.

Duży nacisk kładziemy na profesjonalizm i zadowolenie. To dzięki nim nasza współpraca z Klientem na każdym etapie może spełniać jego oczekiwania. Poważnie traktujemy potrzeby Klienta, a indywidualne podejście nie jest dla nas tylko sloganem. Jesteśmy partnerem wiarygodnym i cieszącym się zaufaniem.